Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi?

Reels Butik sitesine üyelik tamamen ücretsiz olup, dilediğiniz vakit üyeliğinizi iptal edebilirsiniz

Sipariş verebilmek için üye olmak gerekiyor mu?

Reels Butik'ten sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak bir üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz Üyelik gerçekleştirmek istemiyorsanız "Üyeliksiz Devam Et" seçeneği ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepete nasıl ürün yükleye bilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçiniz. Daha sonra sepete ekle butonuna tıklayınız. Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinizdeki ürünlerin satın alma işlemine geçebilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Sepetteki ürünü nasıl satın alabilirim?

Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Dilerseniz üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz, ancak sitemizdeki avantajlardan yararlanmak için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sipariş onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz alındığında başarıyla gerçekleştiğine dair bir uyarı gönderilir. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgileriniz gönderilmektedir.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapılamamaktadır. Ancak siparişinizi iptal edip  yeni sipariş verebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4